-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кисень , ацетилен
Тендер Prozorro UA-2025-08-05-002940-a
Завершена
142 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 425.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 425.00 UAH
Номер:
ea3458a0e8f34ec5898aa1f7287105a1
Внутрішній номер закупівлі:
26050596
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-05-002940-a
Замовник:
Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради "Білоцерківтепломережа"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04654336
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Сергій Ходань +380678031022, +380682307298 bctm.tender@ukr.net http://bctm.com.ua/ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
24110000-8 Промислові газиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
142 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.08.2025 11:00 - 10.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
05.08.2025 11:00 - 13.08.2025 16:00
Аукціон:
з 14.08.2025 11:38
Період кваліфікації:
13.08.2025 16:00 - 14.08.2025 15:17
Період завантаження договору:
20.08.2025 00:00 - 30.08.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴142 500.00 Кисень , ацетилен