• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Кисень , ацетилен

Оголошено тендер

142 500.00 UAH
Номер: f307f688032c4fcdb62dada500b59f3f
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-08-05-003825-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради "Білоцерківтепломережа"
Замовник: Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради "Білоцерківтепломережа"
Очікувана вартість: 142 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Кисень , ацетилен
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові гази
Дата опублікування: 05.08.2025 10:56

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума142 500.00 UAH