-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
25П-278_80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовки (Послуги у сфері професійної підготовки за темою «Навчання і перевірка знань нормативних документів з питань перевезення небезпечних вантажів згідно зі своїми функціями та обов'язками у галузі залізничного транспорту за класом небезпечного вантажу: 1,2,3,4,5,6,8,9»)
Тендер Prozorro UA-2025-08-05-000253-a
Завершена
129 360.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 290.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 290.00 UAH
Номер:
b9563ab3b2354e3eb8096a9c8c7ef459
Внутрішній номер закупівлі:
26047928
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-05-000253-a
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Марина Грущенко +380507403489 gruschenko.marina@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
129 360.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.08.2025 08:38 - 10.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
05.08.2025 08:38 - 13.08.2025 15:00
Аукціон:
з 14.08.2025 12:40
Період кваліфікації:
13.08.2025 15:00 - 21.08.2025 09:30
Період завантаження договору:
27.08.2025 00:00 - 06.09.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴129 360.00 Послуги у сфері професійної підготовки за темою «Навчання і перевірка знань нормативних документів з питань перевезення небезпечних вантажів згідно зі своїми функціями та обов'язками у галузі залізничного транспорту за класом небезпечного вантажу: 1,2,3,4,5,6,8,9»