-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги у сфері професійної підготовки за темою «Навчання і перевірка знань нормативних документів з питань перевезення небезпечних вантажів згідно зі своїми функціями та обов'язками у галузі залізничного транспорту за класом небезпечного вантажу: 1,2,3,4,5,6,8,9»
Оголошено тендер
129 360.00
UAH
Номер:
7c0079e6f0744b1982bea0a3a589b4f1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-08-05-000283-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
129 360.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги у сфері професійної підготовки за темою «Навчання і перевірка знань нормативних документів з питань перевезення небезпечних вантажів згідно зі своїми функціями та обов'язками у галузі залізничного транспорту за класом небезпечного вантажу: 1,2,3,4,5,6,8,9»
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовки
Дата опублікування:
05.08.2025 08:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума129 360.00 UAH