• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Офісні крісла

Завершена

99 460.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 994.60 UAH
Номер: ee3c3d6d560f4426b124a0aef00e6dc7
Внутрішній номер закупівлі: 26043767
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-08-04-008290-a   
Замовник: Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Київській та Чернігівській областях (філія ГСЦ МВС)
Контактна особа: Гриценко Світлана 380961143776 zakupivli_kyivobl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 99 460.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 04.08.2025 15:04 - 09.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 04.08.2025 15:04 - 12.08.2025 00:00
Аукціон: 12.08.2025 14:50 - 12.08.2025 15:13
Період кваліфікації: 12.08.2025 15:13 - 19.08.2025 16:15
Період завантаження договору: 25.08.2025 00:00 - 04.09.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴99 460.00 Офісні крісла