-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Офісні крісла
Оголошено тендер
99 460.00
UAH
Номер:
db13569d26894937ab3144213c83a8ef
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-08-01-005790-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Київській та Чернігівській областях (філія ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
45574396
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, бульвар Лесі Українки, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Київській та Чернігівській областях (філія ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
45574396
-
Контактна особа:
Гриценко Світлана 380961143776 zakupivli_kyivobl@ukr.net
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, бульвар Лесі Українки, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
99 460.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Офісні крісла
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
01.08.2025 12:08
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:1001050 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Міністерства внутрішніх справ України, підготовка кадрів закладами вищої освіти із специфічними умовами навчання
Сума99 460.00 UAH