• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Місце поставки (передачі) товарів (виконання робіт або надання послуг): Березівська територіальна громада в заклади освіти Демидівський ліцей Березівської міської ради, Михайло – Олександрівська гімназія Березівської міської ради, Вікторівська гімназія Березівської міської ради.

Завершена

1 399 100.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 13 991.00 UAH
Номер: b3c5cd43988843f5a0efefea89417776
Внутрішній номер закупівлі: 26042504
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-08-04-007002-a   
Замовник: Управління освіти, молоді, спорту та культури виконавчого комітету Березівської міської ради Одеської області
Контактна особа: Безвезюк Сергій Геннадійович +380986605783 bezvezuksergej@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 399 100.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 04.08.2025 14:18 - 09.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 04.08.2025 14:18 - 12.08.2025 00:00
Аукціон: з 12.08.2025 14:56
Період кваліфікації: 12.08.2025 00:00 - 12.08.2025 09:13
Період завантаження договору: 18.08.2025 00:00 - 28.08.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 399 100.00 Вугілля кам'яне Г (Г2) (13-100), брикет паливний