-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля кам'яне Г (Г2) (13-100), брикет паливний
Оголошено тендер
1 399 100.00
UAH
Номер:
d2de10866d594670bd17bb09e74c561b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-08-04-007887-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти, молоді, спорту та культури виконавчого комітету Березівської міської ради Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
42140037
-
Адреса:
67300, Україна, Одеська область, Березівка, вул.М.Грушевського,5А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти, молоді, спорту та культури виконавчого комітету Березівської міської ради Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
42140037
-
Адреса:
67300, Україна, Одеська область, Березівка, вул.М.Грушевського,5А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 399 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вугілля кам'яне Г (Г2) (13-100), брикет паливний
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
04.08.2025 13:45
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Вугілля кам'яне Г (Г2) (13-100)
Кількість
56 тонна
Період постачання
до 31.12.2025
Брикет паливний
Кількість
55 тонна
Період постачання
до 31.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяБерезівка
Сума1 399 100.00 UAH