-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Офісні стільці
Тендер Prozorro UA-2025-08-01-008450-a
Завершена
138 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 380.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 380.00 UAH
Номер:
439a4192c08d45a5b7d867156e2ad073
Внутрішній номер закупівлі:
26032663
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-01-008450-a
Замовник:
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Київській та Чернігівській областях (філія ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
45574396
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, бульвар Лесі Українки, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гриценко Світлана 380961143776 zakupivli_kyivobl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
138 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.08.2025 15:29 - 08.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
01.08.2025 15:29 - 11.08.2025 10:00
Аукціон:
12.08.2025 15:12 - 12.08.2025 15:47
Період кваліфікації:
12.08.2025 15:47 - 19.08.2025 16:01
Період завантаження договору:
25.08.2025 00:00 - 04.09.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴138 000.00 Офісні стільці