• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Офісні стільці

Оголошено тендер

138 000.00 UAH
Номер: 6796429f6a134224acb1bb3af890620d
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-08-01-005746-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Київській та Чернігівській областях (філія ГСЦ МВС)
Замовник: Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Київській та Чернігівській областях (філія ГСЦ МВС)
Очікувана вартість: 138 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Офісні стільці
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 01.08.2025 12:06

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:1001050 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Міністерства внутрішніх справ України, підготовка кадрів закладами вищої освіти із специфічними умовами навчання
Сума138 000.00 UAH