-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Тумби приставні до столу (Закарпатська область)
Тендер Prozorro UA-2025-08-01-008141-a
код CPV згідно з кодом ДК 021:2015: 39130000-2 «Офісні меблі»
Завершена
5 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 25.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 25.00 UAH
Номер:
781ffd54874a47c1bf319ef1e5d7bd93
Внутрішній номер закупівлі:
26032359
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-01-008141-a
Замовник:
Державна установа "Центр пробації"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41847154
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, буд. 81
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Половка Ольга Володимирівна 380509369416 zk@probation.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39130000-2 Офісні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.08.2025 15:37 - 06.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
01.08.2025 15:37 - 09.08.2025 08:00
Аукціон:
з 11.08.2025 14:51
Період кваліфікації:
09.08.2025 08:00 - 15.08.2025 11:53
Період завантаження договору:
21.08.2025 00:00 - 31.08.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 000.00 Тумби приставні до столу (Закарпатська область)