-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тумби приставні до столу (Закарпатська область)
Оголошено тендер
5 000.00
UAH
Номер:
908395854ed64164b7f552ce9b6928a8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-08-01-009300-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державна установа "Центр пробації"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41847154
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, буд. 81
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна установа "Центр пробації"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41847154
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, буд. 81
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
5 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Тумби приставні до столу (Закарпатська область)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
39130000-2 Офісні меблі
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
01.08.2025 14:36
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписСубвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів
Код класифікації видатківКПК-2025:3601030 - Забезпечення діяльності органів пробації
Сума5 000.00 UAH