-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
44220000-8 Столярні вироби (44221200-7 Двері)
Тендер Prozorro UA-2025-08-01-007391-a
Торги не відбулися
73 177.85
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 365.89 UAH
мін. крок: 0.5% або 365.89 UAH
Номер:
7237a75e10814989988b99d9c0348dcd
Внутрішній номер закупівлі:
26031665
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-01-007391-a
Замовник:
Управління культури Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37485417
-
Адреса:
03151, Україна, м. Київ, проспект Повітряних Сил, будинок 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Козляєва Олена Вікторівна 380442070992 culture_solor@kyivcity.gov.ua http://solom.kievcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
73 177.85 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.08.2025 15:11 - 08.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
01.08.2025 15:11 - 11.08.2025 10:00
Аукціон:
з 12.08.2025 13:51
Період кваліфікації:
11.08.2025 10:00 - 13.08.2025 14:02
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴73 177.85 44220000-8 Столярні вироби (44221200-7 Двері)