• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

44220000-8 Столярні вироби (44221200-7 Двері)

Оголошено тендер

73 177.85 UAH
Номер: 3f13a30eadf740d3b4ce6cefcc886133
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-08-01-009334-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління культури Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації
Замовник: Управління культури Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації
Очікувана вартість: 73 177.85 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 44220000-8 Столярні вироби (44221200-7 Двері)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 01.08.2025 14:37

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1080 - Надання спеціалізованої освіти мистецькими школами
Адміністративно-територіальна класифікаціяСолом’янський
Сума28 975.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:4030 - Забезпечення діяльності бібліотек
Адміністративно-територіальна класифікаціяСолом’янський
Сума44 202.85 UAH