• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (Фільтр масляний до YAMAHA F150LB (69J-13440-04) (або еквівалент) Фільтр паливний сепаратор до YAMAHA F150LB (35-80289Q01) (або еквівалент) Фільтр паливний тонкої очистки до YAMAHA F150LB (69J-24501-10-00) (або еквівалент) Фільтр паливний до MERCURY 150L CARB (816296Q2) (або еквівалент) Фільтр паливний до MERCURY 150OptiMax (3518458Q1) (або еквівалент) Фільтр масляний до MERCURY 150OptiMax (875284T01) (або еквівалент) Фільтр повітряний до MERCURY 150OptiMax (853333T) (або еквівалент))

Торги не відбулися

16 200.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 162.00 UAH
Номер: 287e2996b40a4f4aa7c82a3424d0372b
Внутрішній номер закупівлі: 26031490
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-08-01-007244-a   
Замовник: Військова частина 1560
Контактна особа: Ольга МАРІНЕСКУ 380988834103 ERusov@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 16 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 01.08.2025 14:37 - 06.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 01.08.2025 14:37 - 09.08.2025 15:00
Аукціон: з 11.08.2025 15:54

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴16 200.00 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (Фільтр масляний до YAMAHA F150LB (69J-13440-04) (або еквівалент) Фільтр паливний сепаратор до YAMAHA F150LB (35-80289Q01) (або еквівалент) Фільтр паливний тонкої очистки до YAMAHA F150LB (69J-24501-10-00) (або еквівалент) Фільтр паливний до MERCURY 150L CARB (816296Q2) (або еквівалент) Фільтр паливний до MERCURY 150OptiMax (3518458Q1) (або еквівалент) Фільтр масляний до MERCURY 150OptiMax (875284T01) (або еквівалент) Фільтр повітряний до MERCURY 150OptiMax (853333T) (або еквівалент))