• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (Фільтр масляний до YAMAHA F150LB (69J-13440-04) (або еквівалент) Фільтр паливний сепаратор до YAMAHA F150LB (35-80289Q01) (або еквівалент) Фільтр паливний тонкої очистки до YAMAHA F150LB (69J-24501-10-00) (або еквівалент) Фільтр паливний до MERCURY 150L CARB (816296Q2) (або еквівалент) Фільтр паливний до MERCURY 150OptiMax (3518458Q1) (або еквівалент) Фільтр масляний до MERCURY 150OptiMax (875284T01) (або еквівалент) Фільтр повітряний до MERCURY 150OptiMax (853333T) (або еквівалент))

Оголошено тендер

16 200.00 UAH
Номер: 7a9bd7403bba4c6ebf3f41b9fc3c4ae7
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-08-01-005023-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Військова частина 1560
Замовник: Військова частина 1560
Очікувана вартість: 16 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (Фільтр масляний до YAMAHA F150LB (69J-13440-04) (або еквівалент) Фільтр паливний сепаратор до YAMAHA F150LB (35-80289Q01) (або еквівалент) Фільтр паливний тонкої очистки до YAMAHA F150LB (69J-24501-10-00) (або еквівалент) Фільтр паливний до MERCURY 150L CARB (816296Q2) (або еквівалент) Фільтр паливний до MERCURY 150OptiMax (3518458Q1) (або еквівалент) Фільтр масляний до MERCURY 150OptiMax (875284T01) (або еквівалент) Фільтр повітряний до MERCURY 150OptiMax (853333T) (або еквівалент))
Примітки: ПДВ 0% відповідно до ПКМУ від 02.03.2022 №178
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
КЕКВ: 2260 Видатки та заходи спеціального призначення
Дата опублікування: 01.08.2025 11:40

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Фільтр масляний до YAMAHA F150LB (69J-13440-04) (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Кількість 3 штука
Період постачання до 01.12.2025
Фільтр паливний сепаратор до YAMAHA F150LB (35-80289Q01) (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Кількість 3 штука
Період постачання до 01.12.2025
Фільтр паливний тонкої очистки до YAMAHA F150LB (69J-24501-10-00) (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Кількість 3 штука
Період постачання до 01.12.2025
Фільтр паливний до MERCURY 150L CARB (816296Q2) (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Кількість 3 штука
Період постачання до 01.12.2025
Фільтр паливний до MERCURY 150OptiMax (3518458Q1) (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Кількість 3 штука
Період постачання до 01.12.2025
Фільтр масляний до MERCURY 150OptiMax (875284T01) (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Кількість 3 штука
Період постачання до 01.12.2025
Фільтр повітряний до MERCURY 150OptiMax (853333T) (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Кількість 3 штука
Період постачання до 01.12.2025

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2019:1002030 - Матеріально-технічне забезпечення Державної прикордонної служби України та утримання її особового складу
Сума16 200.00 UAH