• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Капітальний ремонт харчоблоку Сумського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 2 Сумської міської ради за адресою: м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 76 (коригування)

Завершена

3 941 670.00 UAH з ПДВ
Номер: 65c0f9b361a2476fb3274e87c8b8156b
Внутрішній номер закупівлі: 26024857
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-08-01-000616-a   
Замовник: СУМСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2 СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Суярова Олена Миколаївна 380997639086 suy-elena@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Умова застосування: У замовника після укладення договору про закупівлю виникла необхідність у закупівлі додаткових робіт чи послуг, пов’язаних з предметом закупівлі основного договору, в того самого виконавця робіт/надавача послуг. Можливість і умови виконання таких додаткових робіт чи надання послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, укладеному за результатами проведення закупівлі. Закупівля додаткових робіт чи послуг у того самого виконавця робіт/надавача послуг здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення закупівлі
Обґрунтування умови застосування: Закупівля здійснюється на підставі підпункту 8 пункту 13 постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (далі – Постанова про особливості), враховуючи те, що після укладання Договору підряду № 74 від 28.10.2024 р. у ЗАМОВНИКА виникла необхідність закупівлі додаткових аналогічних робіт у ПІДРЯДНИКА, що надає право Сторонам укласти Договір на такі роботи протягом трьох років після укладання Договору про закупівлю, а загальна вартість таких робіт не перевищує 50 відсотків ціни основного Договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення відкритих торгів.
Очікувана вартість: 3 941 670.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт харчоблоку Сумського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 2 Сумської міської ради за адресою: м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 76 (коригування)
Код ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
Кількість 1 робота
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 40021, Україна, Сумська область, Суми, ВУЛИЦЯ ГЕРАСИМА КОНДРАТЬЄВА, будинок 76 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "ТІРАДА"
Ціна пропозиції 3 941 670.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.08.2025 09:11
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 206bab801f2c442e9da8bf54c29faed9
Ідентифікатор договору: UA-2025-08-01-000616-a-a1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "ТІРАДА"
Номер договору: 87
Сума договору: 2 938 285.03 UAH з ПДВ
Сума договору: 2 448 570.86 UAH без ПДВ
Період дії договору: 29.07.2025 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 29.07.2025 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір 87 ТОВ Тірада коригування.pdf
pdf
Інформація_про_ціни_на_матеріальні_ресурси.pdf
pdf
Дод угода 1 до договора 87 ТОВ Тірада.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Дод угода 2 до договору 87 ТОВ Тірада.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Дод угода 3 до дог 87 від 29.07.2025.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s