-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Капітальний ремонт харчоблоку Сумського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 2 Сумської міської ради за адресою: м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 76 (коригування)
Оголошено тендер
3 941 670.00
UAH
Номер:
8c6292d98ed8438b885a3697470fc461
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-07-31-009652-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
СУМСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2 СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23049664
-
Адреса:
40021, Україна, Сумська область, Суми, ВУЛИЦЯ ГЕРАСИМА КОНДРАТЬЄВА, будинок 76
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
СУМСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2 СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23049664
-
Адреса:
40021, Україна, Сумська область, Суми, ВУЛИЦЯ ГЕРАСИМА КОНДРАТЬЄВА, будинок 76
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 941 670.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт харчоблоку Сумського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 2 Сумської міської ради за адресою: м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 76 (коригування)
Примітки:
Річний план закупівель на 2025 рік
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
31.07.2025 16:06
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля здійснюється на підставі підпункту 8 пункту 13 постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (далі – Постанова про особливості), враховуючи те, що після укладання Договору підряду № 74 від 28.10.2024 р. у ЗАМОВНИКА виникла необхідність закупівлі додаткових аналогічних робіт у ПІДРЯДНИКА, що надає право Сторонам укласти Договір на такі роботи протягом трьох років після укладання Договору про закупівлю, а загальна вартість таких робіт не перевищує 50 відсотків ціни основного Договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення відкритих торгів.
-
Дата публікації:
31.07.2025 16:06
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Капітальний ремонт харчоблоку Сумського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 2 Сумської міської ради за адресою: м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 76 (коригування)
Кількість
1 робота
Період постачання
до 31.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписСпівфінансування
Код класифікації видатківКПК-2025:2211820 - Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на придбання обладнання, створення та модернізацію (проведення реконструкції та капітального ремонту) їдалень (харчоблоків) закладів освіти, зокрема військових (військово-морських, військово-спортивних) ліцеїв, ліцеїв із посиленою військово-фізичною підготовкою
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума428 727.52 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписСпівфінансування
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1241 - Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на придбання обладнання, створення та модернізацію (проведення реконструкції та капітального ремонту) їдалень (харчоблоків) закладів освіти, зокрема військових (військово-морських, військово-спортивних) ліцеїв, ліцеїв із посиленою військово-фізичною підготовкою
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗарічний
Сума3 512 942.48 UAH
Проєкт DREAM
ID проєкту DREAM:
DREAM-UA-030424-1D9D029B
Назва проєкту:
Капітальний ремонт харчоблоку Сумського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 2 Сумської міської ради за адресою: м.Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 76
Посилання на проєкт:
https://dream.gov.ua/ua/project/DREAM-UA-030424-1D9D029B/profile