-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Код ДК 021:2015 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені»
Тендер Prozorro UA-2025-07-31-000029-a
Завершена
714 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 570.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 570.00 UAH
Номер:
936fd3f0c4094fd9b385e345d6eda7ab
Внутрішній номер закупівлі:
26014573
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-31-000029-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993305
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи, буд. 114
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Галина Пинчук +380979261600, +380932695765 galyacmkl92@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
714 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
31.07.2025 07:12 - 05.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
31.07.2025 07:12 - 08.08.2025 00:00
Аукціон:
з 08.08.2025 11:15
Період кваліфікації:
08.08.2025 00:00 - 13.08.2025 12:39
Період завантаження договору:
19.08.2025 00:00 - 29.08.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴714 000.00 «Код ДК 021:2015 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені»