-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Код ДК 021:2015 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені»
Оголошено тендер
714 000.00
UAH
Номер:
5ca3fa8089984a1eb2c585816ece7138
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-07-31-000049-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993305
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи, буд. 114
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993305
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи, буд. 114
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
714 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Код ДК 021:2015 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені»
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
31.07.2025 06:35
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума714 000.00 UAH