-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Тендер Prozorro UA-2025-07-30-009298-a
Завершена
103 434.34
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 517.17 UAH
мін. крок: 0.5% або 517.17 UAH
Номер:
af59991ca7fc4b1da414d3cfa77a451f
Внутрішній номер закупівлі:
26013355
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-30-009298-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44819434
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Світлана Сетченко +380674159600 moloko366@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
103 434.34 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.07.2025 16:47 - 04.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
30.07.2025 16:47 - 07.08.2025 08:00
Аукціон:
08.08.2025 14:14 - 08.08.2025 14:37
Період кваліфікації:
08.08.2025 14:37 - 20.08.2025 10:35
Період завантаження договору:
26.08.2025 00:00 - 05.09.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴103 434.34 кабеля та супутня продукція