• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

код ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція

Оголошено тендер

103 434.34 UAH
Номер: 3f85dd35887047d9b5d0c08fcfd91e02
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-07-30-006259-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 103 434.34 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: код ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Дата опублікування: 30.07.2025 13:13

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
кабель
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 485 метр
Період постачання (не задано)
труба гофрована гнучка
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 4 метр
Період постачання (не задано)
ізострічка 18метрів
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)
трубка термоусадочна
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 2 метр
Період постачання (не задано)
металорукав з протяжкою 25 метрів
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 3 бухта
Період постачання (не задано)
провід
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 25 метр
Період постачання (не задано)
тримач
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 100 штука
Період постачання (не задано)
труба гофрована важка бухта 25 метрів
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 2 бухта
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума103 434.34 UAH