-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021-2015 - 71630000-3 - Послуги з технічного огляду та випробовувань ( послуги з проходження обов'язкового технічного контролю транспортних засобів )
Тендер Prozorro UA-2025-07-30-007828-a
Завершена
18 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 93.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 93.50 UAH
Номер:
6205d5758fe5401cab3d6feb2eaf5a82
Внутрішній номер закупівлі:
26011888
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-30-007828-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Яготинське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19422525
-
Адреса:
07700, Україна, Київська область, місто Яготин, вул. Каштанова Алея,4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Лихно Ольга Валеріївна +380457553734 vodokanal_ya@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
18 700.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.07.2025 15:40 - 04.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
30.07.2025 15:40 - 07.08.2025 00:00
Аукціон:
з 07.08.2025 15:05
Період кваліфікації:
07.08.2025 00:00 - 07.08.2025 15:30
Період завантаження договору:
13.08.2025 00:00 - 23.08.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴18 700.00 Послуги з проходження обов'язкового технічного контролю транспортних засобів