-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021-2015 - 71630000-3 - Послуги з технічного огляду та випробовувань ( послуги з проходження обов'язкового технічного контролю транспортних засобів )
Оголошено тендер
18 700.00
UAH
Номер:
51c78d606cd742808435251b43385bf8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-07-30-008623-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Яготинське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19422525
-
Адреса:
07700, Україна, Київська область, місто Яготин, вул. Каштанова Алея,4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне підприємство "Яготинське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19422525
-
Адреса:
07700, Україна, Київська область, місто Яготин, вул. Каштанова Алея,4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
18 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021-2015 - 71630000-3 - Послуги з технічного огляду та випробовувань ( послуги з проходження обов'язкового технічного контролю транспортних засобів )
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Дата опублікування:
30.07.2025 14:54
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з проходження обов'язкового технічного контролю транспортних засобів
Кількість
5 послуга
Період постачання
до 31.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума18 700.00 UAH