-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Дитячий садок «Барвінок» по вул. Ларіонова, 71, в с.Виноградове Олешківського району – реконструкція з прибудовою двох груп та спортивної зали»
Тендер Prozorro UA-2018-10-02-001237-a
Завершена
7 872 924.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 19 682.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 19 682.00 UAH
Номер:
463c5d91e20a45a9a84b93174ce34a8f
Внутрішній номер закупівлі:
2600617
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-10-02-001237-a
Замовник:
Департамент будівництва та розвитку інфраструктури Херсонської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
04014134
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, просп.Ушакова, 47
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Веніслав Наталія Іванівна +380552490357 up-kapbud@khoda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45454000-4 РеконструкціяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
7 872 924.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
19 682.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
39 364.62 UAH
Період уточнення:
02.10.2018 16:20 - 16.10.2018 16:24
Період прийому пропозицій:
02.10.2018 16:20 - 26.10.2018 16:24
Аукціон:
29.10.2018 13:40 - 29.10.2018 14:07
Період кваліфікації:
29.10.2018 14:07 - 02.11.2018 14:16
Період завантаження договору:
30.10.2018 16:35 - 19.11.2018 16:35
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Дитячий садок «Барвінок» по вул. Ларіонова, 71, в с.Виноградове Олешківського району – реконструкція з прибудовою двох груп та спортивної зали»
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 27.12.2019
Місце постачання
75144, Україна, Херсонська область, с.Виноградове Олешківського району, вул. Ларіонова, 71
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ДС Консалтинг
Оскарження: 29.10.2018 14:07 - 10.11.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39876129
-
Контактна особа:
Салтиков Дмитро Миколайович +380990968986 ds@dsconsulting.com.ua http://www.dsconsulting.com.ua/
-
Адреса:
03191, Україна, м. Київ, Київ, Голосіївський район ВУЛИЦЯ ДМИТРА ЛУЦЕНКА будинок 5
Оскарження: 29.10.2018 14:07 - 10.11.2018 00:00
Початкова пропозиція
7 607 000.27 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
7 607 000.27 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
30.10.2018 16:35
Документи
5
Скарги
0
ТОВ "Теплогазмережа"
Оскарження: 30.10.2018 16:35 - 13.11.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38727791
-
Контактна особа:
Cергій Берназак +380637623922 tgmtov@gmail.com
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон, бульвар Мирний 3, оф. 419
Оскарження: 30.10.2018 16:35 - 13.11.2018 00:00
Початкова пропозиція
7 756 078.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
7 736 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.11.2018 14:16
Документи
38
Скарги
0
ТОВ "СТАЛЬ - ЮГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34786015
-
Контактна особа:
Максим Біленко +380957943507 av30570647@gmail.com
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, ПРОСПЕКТ УШАКОВА, будинок 25, офіс 711Б
Початкова пропозиція
7 810 601.32 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
7 780 919.31 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
b23813dc1be44536ae6acaa873d1321e
Ідентифікатор договору:
UA-2018-10-02-001237-a-a1
Постачальник:
ТОВ "Теплогазмережа"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38727791
-
Контактна особа:
Cергій Берназак +380637623922 tgmtov@gmail.com
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон, бульвар Мирний 3, оф. 419
Номер договору:
144
Сума договору:
7 736 200.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
6 446 833.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.11.2018 00:00 - 27.12.2019 23:59
Дата підписання:
20.11.2018 00:00
Статус:
Виконаний