-
Відкриті торги
-
КЕП
«Дитячий садок «Барвінок» по вул. Ларіонова, 71, в с.Виноградове Олешківського району – реконструкція з прибудовою двох груп та спортивної зали»
7 736 200.00
UAH з ПДВ
Номер:
b23813dc1be44536ae6acaa873d1321e
Ідентифікатор договору:
UA-2018-10-02-001237-a-a1
Замовник:
Департамент будівництва та розвитку інфраструктури Херсонської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
04014134
-
Контактна особа:
Веніслав Наталія Іванівна +380552490357 up-kapbud@khoda.gov.ua
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, просп.Ушакова, 47
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "Теплогазмережа"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38727791
-
Контактна особа:
Cергій Берназак +380637623922 tgmtov@gmail.com
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон, бульвар Мирний 3, оф. 419
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
144
Дата підписання:
20.11.2018 00:00
Період дії договору:
20.11.2018 00:00 - 27.12.2019 23:59
Сума договору:
7 736 200.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 289 366.67 UAH)
Оплачено:
7 736 200.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 289 366.67 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Дитячий садок «Барвінок» по вул. Ларіонова, 71, в с.Виноградове Олешківського району – реконструкція з прибудовою двох груп та спортивної зали»
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 27.12.2019
Місце постачання
75144, Україна, Херсонська область, с.Виноградове Олешківського району, вул. Ларіонова, 71
На карті
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
058ae2dfac4d4f2ebe8f873df88edeab
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. Пункт 12.6. розділу 12 Договору викладено в наступній редакції: «Замовник керуючись нормами постанов Кабінету Міністрів України від 23.04.2014 № 117 (із змінами) та від 27.12.2001 № 1764 (зі змінами) має право надати Генпідряднику, та у разі наявності звернення Генпідрядника (з точним формулюванням суми оплати (авансу) на придбання матеріалів, конструкцій, виробів) – субпідряднику, попередню оплату (аванс) на придбання і постачання необхідних для виконання робіт матеріалів, обладнання, конструкцій, виробів у розмірі до 100% їх вартості річного обсягу робіт на строк не більше одного року. Термін погашення авансу – грудень 2019 року. По закінченні визначеного терміну невикористані суми авансу повертаються замовнику. Замовник має право контролювати використання наданих Генпідряднику сум авансу та вимагати від Генпідрядника інформацію щодо його використання». 2. Змінено реквізити виконавця робіт.
Номер додаткової угоди:
144
Дата внесення змін до договору:
28.12.2018 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
eef6997a9666417ba0c11d519ceeafd6
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Визначено обсяг фінансування робіт у 2019 році
Номер додаткової угоди:
144
Дата внесення змін до договору:
03.05.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
d73e3718bc1f4ba2963a439741c116dc
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Уточнено обсяг фінансування робіт у 2019 році, змінено поточний рахунок Замовника
Номер додаткової угоди:
144
Дата внесення змін до договору:
20.05.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
d4926e725ffb43cabc62f39aa5b9789a
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Уточнено обсяг фінансування у 2019 році
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
28.08.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
ae0b1d8dc3b84c1981f35604aa4a837a
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Уточнення реквізитів
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
17.09.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
a9b038df27954845bfbcd8a6019407d2
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Визначена сума авансової виплати та строк погашення авансу
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
10.12.2019 00:00
Статус:
Опубліковано