• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Сервер для програмно-апаратного комплексу «Контакт-центр» (LiraCallCenter)

Торги відмінено

344 166.67 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 3 441.67 UAH
Номер: 5ed8677cfb924d8f83587c8d9d3db7d7
Внутрішній номер закупівлі: 26005616
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-07-30-001558-a   
Замовник: Філія «Центральна станція зв'язку» АТ «Українська залізниця»
Контактна особа: Дем′янова Наталія Анатоліївна 380444652444 demyanova@csz.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 48820000-2 СервериАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 344 166.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 30.07.2025 10:17 - 04.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 30.07.2025 10:17 - 07.08.2025 00:00
Аукціон: з 07.08.2025 12:55

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 5a61661166474eeb97a468d8b81fc807
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Під час проведення Закупівлі встановлено такі порушення: згідно службової записки В.о. начальника відділу телекомунікаційних мереж № ЦСЗ -17/232н від 31.07.2025р, тендерна документація потребує більш детального опрацювання, уточнення, та внесення змін до технічної специфікації закупівлі. Зазначені порушення на цьому етапі Закупівлі неможливо усунути чи виправити. Відповідно підпункту 2 пункту 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень; Враховуючи викладене, Закупівля підлягає відміні.
Період оскарження: 04.08.2025 15:20 - 15.08.2025 00:00
Дата опублікування: 04.08.2025 15:20
Дата виконання: 15.08.2025 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴344 166.67 Сервер для програмно-апаратного комплексу «Контакт-центр» (LiraCallCenter)