-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сервер для програмно-апаратного комплексу «Контакт-центр» (LiraCallCenter)
Оголошено тендер
413 000.00
UAH
Номер:
3505a46baf0748368188492f59f0860b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-07-30-001997-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Філія «Центральна станція зв'язку» АТ «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081394
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Філія «Центральна станція зв'язку» АТ «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081394
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
413 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Сервер для програмно-апаратного комплексу «Контакт-центр» (LiraCallCenter)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
48820000-2 Сервери
Дата опублікування:
30.07.2025 10:04
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума413 000.00 UAH