-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
25П-272_80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовки (Послуги у сфері професійної підготовки проведення практичної підготовки (стажування), для здобуття практичних навичок експертної діяльності за напрямами «Експерт технічний з проведення технічного огляду та/або експертного обстеження об’єктів котлонагляду (котлів, посудин, що працюють під тиском, трубопроводів пари та гарячої води)» та «Експерт технічний з проведення технічного огляду та/або експертного обстеження устаткування нафтогазовидобувної промисловості та геологорозвідки»)
Тендер Prozorro UA-2025-07-30-000232-a
Завершена
49 449.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 495.00 UAH
мін. крок: 1% або 495.00 UAH
Номер:
269328b640ff47d688568a6a135b5676
Внутрішній номер закупівлі:
26004280
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-30-000232-a
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Марина Грущенко +380507403489 gruschenko.marina@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
49 449.60 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.07.2025 08:37 - 04.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
30.07.2025 08:37 - 07.08.2025 15:00
Аукціон:
08.08.2025 14:35 - 08.08.2025 15:04
Період кваліфікації:
08.08.2025 15:04 - 19.08.2025 09:11
Період завантаження договору:
25.08.2025 00:00 - 04.09.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴49 449.60 Послуги у сфері професійної підготовки проведення практичної підготовки (стажування), для здобуття практичних навичок експертної діяльності за напрямами «Експерт технічний з проведення технічного огляду та/або експертного обстеження об’єктів котлонагляду (котлів, посудин, що працюють під тиском, трубопроводів пари та гарячої води)» та «Експерт технічний з проведення технічного огляду та/або експертного обстеження устаткування нафтогазовидобувної промисловості та геологорозвідки»