• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги у сфері професійної підготовки проведення практичної підготовки (стажування), для здобуття практичних навичок експертної діяльності за напрямами «Експерт технічний з проведення технічного огляду та/або експертного обстеження об’єктів котлонагляду (котлів, посудин, що працюють під тиском, трубопроводів пари та гарячої води)» та «Експерт технічний з проведення технічного огляду та/або експертного обстеження устаткування нафтогазовидобувної промисловості та геологорозвідки»

Оголошено тендер

49 449.60 UAH
Номер: 137bc7ea1acf4845a3665316b13a02f6
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-07-30-000234-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Замовник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Очікувана вартість: 49 449.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги у сфері професійної підготовки проведення практичної підготовки (стажування), для здобуття практичних навичок експертної діяльності за напрямами «Експерт технічний з проведення технічного огляду та/або експертного обстеження об’єктів котлонагляду (котлів, посудин, що працюють під тиском, трубопроводів пари та гарячої води)» та «Експерт технічний з проведення технічного огляду та/або експертного обстеження устаткування нафтогазовидобувної промисловості та геологорозвідки»
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовки
Дата опублікування: 30.07.2025 08:25

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума49 449.60 UAH