-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015- 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі
Тендер Prozorro UA-2018-10-10-000137-b
Код ДК 021:2015- 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі (профілі, прут з гаком)
Завершена
110 650.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 106.50 UAH
мін. крок: 1% або 1 106.50 UAH
Номер:
120c4fdd5ffb476b9ae988808c82840e
Внутрішній номер закупівлі:
2600257
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-10-10-000137-b
Замовник:
Філія "Проектно-вишукувальний інститут залізничного транспорту" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40123423
-
Адреса:
03038, Україна, Київська обл., Київ, Місцезнаходження ВП: 03038, м.Київ, Солом'янський район, ВУЛИЦЯ ІВАНА ФЕДОРОВА, будинок 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Селіванов Антон Bікторович +38 050 566 85 87 work_sel@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
110 650.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 106.50 UAH
Період уточнення:
10.10.2018 11:02 - 15.10.2018 12:00
Період прийому пропозицій:
10.10.2018 11:02 - 25.10.2018 12:00
Аукціон:
26.10.2018 11:16 - 26.10.2018 11:37
Період кваліфікації:
26.10.2018 11:37 - 09.11.2018 11:35
Період завантаження договору:
26.10.2018 11:37 - 15.11.2018 11:37
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Профіль підвісної стелі 3,6м
Кількість
220 штуки
Період постачання
01.11.2018 - 31.12.2018
Профіль 1,2 м до гіпсокартону
Кількість
1100 штуки
Період постачання
01.11.2018 - 31.12.2018
Профіль 0,6 м до гіпсокартону
Кількість
1700 штуки
Період постачання
01.11.2018 - 31.12.2018
Профіль підвісної стелі 3,0 м
Кількість
750 штуки
Період постачання
01.11.2018 - 31.12.2018
Прут з вушком (гаком) 500мм
Кількість
350 штуки
Період постачання
01.11.2018 - 31.12.2018
Профіль 3,0 м до гіпсокартону
Кількість
480 штуки
Період постачання
01.11.2018 - 31.12.2018
Профіль направляючий 2,5 м
Кількість
120 штуки
Період постачання
01.11.2018 - 31.12.2018
Профіль направляючий 3,0 м
Кількість
94 штуки
Період постачання
01.11.2018 - 31.12.2018
Профіль CD 60 до гіпсокартону 3м
Кількість
100 штуки
Період постачання
01.11.2018 - 31.12.2018
Профіль UD 27/28 товщ. 0,45мм
Кількість
15 штуки
Період постачання
01.11.2018 - 31.12.2018
Стержень з гаком 125мм
Кількість
350 штуки
Період постачання
01.11.2018 - 31.12.2018
Стержень з гаком 500мм
Кількість
350 штуки
Період постачання
01.11.2018 - 31.12.2018
Прут з вушком 125 мм
Кількість
350 штуки
Період постачання
01.11.2018 - 31.12.2018
Пружина до підвісної стелі "бабочка"
Кількість
700 штуки
Період постачання
01.11.2018 - 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТОРГIВЕЛЬНА СТОЛИЦЯ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ"
Оскарження: 26.10.2018 11:37 - 20.11.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33300207
-
Контактна особа:
Остапенко Сергій Анатолійович +380934871849 t.stolytsa@ukr.net
-
Адреса:
01042, Україна, Київська, Київ, вул. Філатова, 10-А
Оскарження: 26.10.2018 11:37 - 20.11.2018 00:00
Початкова пропозиція
109 761.12 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
109 761.12 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.11.2018 11:35
Документи
38
Скарги
0
ПП "АЛЬФА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
16398111
-
Контактна особа:
Юрий Юзефович +380445100885,+380503103934 alfa@sunline.net.ua
-
Адреса:
02125, Україна, Київ, м.Київ, Бульвар Перова 30, кв.69
Початкова пропозиція
110 320.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
110 320.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
11
Скарги
0
Контракти
Номер:
a72a7761df4b4d85b82c18284ce60c90
Ідентифікатор договору:
UA-2018-10-10-000137-b-a1
Постачальник:
ТОВ "ТОРГIВЕЛЬНА СТОЛИЦЯ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33300207
-
Контактна особа:
Остапенко Сергій Анатолійович +380934871849 t.stolytsa@ukr.net
-
Адреса:
01042, Україна, Київська, Київ, вул. Філатова, 10-А
Номер договору:
28/2018
Сума договору:
109 761.12 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.11.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
20.11.2018 00:01
Статус:
Підписаний