-
Відкриті торги
-
КЕП
Код ДК 021:2015- 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі
Код ДК 021:2015- 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі (профілі, прут з гаком)
109 761.12
UAH з ПДВ
Номер:
a72a7761df4b4d85b82c18284ce60c90
Ідентифікатор договору:
UA-2018-10-10-000137-b-a1
Постачальник:
ТОВ "ТОРГIВЕЛЬНА СТОЛИЦЯ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33300207
-
Контактна особа:
Остапенко Сергій Анатолійович +380934871849 t.stolytsa@ukr.net
-
Адреса:
01042, Україна, Київська, Київ, вул. Філатова, 10-А
Класифікатор ДК 021:2015:
44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАналіз за цим CPV
Опис:
Код ДК 021:2015- 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі (профілі, прут з гаком)
Номер договору:
28/2018
Дата підписання:
20.11.2018 00:01
Період дії договору:
20.11.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
109 761.12 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 109 761.12 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Профіль підвісної стелі 3,6м
Кількість
220 штуки
Період постачання
01.11.2018 - 31.12.2018
Профіль 1,2 м до гіпсокартону
Кількість
1100 штуки
Період постачання
01.11.2018 - 31.12.2018
Профіль 0,6 м до гіпсокартону
Кількість
1700 штуки
Період постачання
01.11.2018 - 31.12.2018
Профіль підвісної стелі 3,0 м
Кількість
750 штуки
Період постачання
01.11.2018 - 31.12.2018
Прут з вушком (гаком) 500мм
Кількість
350 штуки
Період постачання
01.11.2018 - 31.12.2018
Профіль 3,0 м до гіпсокартону
Кількість
480 штуки
Період постачання
01.11.2018 - 31.12.2018
Профіль направляючий 2,5 м
Кількість
120 штуки
Період постачання
01.11.2018 - 31.12.2018
Профіль направляючий 3,0 м
Кількість
94 штуки
Період постачання
01.11.2018 - 31.12.2018
Профіль CD 60 до гіпсокартону 3м
Кількість
100 штуки
Період постачання
01.11.2018 - 31.12.2018
Профіль UD 27/28 товщ. 0,45мм
Кількість
15 штуки
Період постачання
01.11.2018 - 31.12.2018
Стержень з гаком 125мм
Кількість
350 штуки
Період постачання
01.11.2018 - 31.12.2018
Стержень з гаком 500мм
Кількість
350 штуки
Період постачання
01.11.2018 - 31.12.2018
Прут з вушком 125 мм
Кількість
350 штуки
Період постачання
01.11.2018 - 31.12.2018
Пружина до підвісної стелі "бабочка"
Кількість
700 штуки
Період постачання
01.11.2018 - 31.12.2018