-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
контейнери пластикові для збору твердих побутових відходів
Тендер Prozorro UA-2018-10-11-000588-c
контейнери пластикові для збору твердих побутових відходів
Завершена
455 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 275.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 275.00 UAH
Номер:
326e910a47b3472bb133b02533d594e2
Внутрішній номер закупівлі:
2600210
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-10-11-000588-c
Замовник:
ВИЖНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04062096
-
Адреса:
59200, Україна, Чернівецька обл., Вижниця, ВУЛИЦЯ УКРАЇНСЬКА, будинок 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сатоніна Катерина +380979494477 satonina580@ukr.net http://vnmiscrada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
455 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 275.00 UAH
Період уточнення:
11.10.2018 15:56 - 22.10.2018 19:00
Період прийому пропозицій:
11.10.2018 15:56 - 01.11.2018 18:00
Аукціон:
02.11.2018 15:14 - 02.11.2018 15:47
Період кваліфікації:
02.11.2018 15:47 - 07.11.2018 16:49
Період завантаження договору:
07.11.2018 16:47 - 27.11.2018 16:47
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
контейнери пластикові для збору твердих побутових відходів
Кількість
700 штуки
Період постачання
16.11.2018 - 10.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АЛЬТА ЛОГІСТІК УКРАЇНА"
Оскарження: 02.11.2018 15:47 - 18.11.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40654230
-
Контактна особа:
Альта Логістік Україна +380673275852 llcalua@ukr.net
-
Адреса:
03148, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ВОЛОДИМИРА ПОКОТИЛА, будинок 7/2
Оскарження: 02.11.2018 15:47 - 18.11.2018 00:00
Початкова пропозиція
447 300.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
429 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
07.11.2018 16:47
Документи
42
Скарги
0
ТОВ "АЛЕАНА"
Оскарження: 07.11.2018 16:47 - 18.11.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33428046
-
Контактна особа:
Владислав Брайченко +380503314024 vbraychenko@aleana.ua
-
Адреса:
08700, Україна, Київська область, місто Обухів, ВУЛИЦЯ КАШТАНОВА, будинок 25
Оскарження: 07.11.2018 16:47 - 18.11.2018 00:00
Початкова пропозиція
447 300.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
439 950.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.11.2018 16:49
Документи
36
Скарги
0
ФОП Яворська Тетяна Миколаївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2992017329
-
Контактна особа:
Яворська Тетяна Миколаївна +380989346170 oleg.yavorscky@gmail.com
-
Адреса:
82073, Україна, Львівська область, Старосамбірський район село Спас, с. Спас Старосамбірський район Львівська область
Початкова пропозиція
453 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
440 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
40
Скарги
0
ТОВ "Епіцентр К"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32490244
-
Контактна особа:
ТОВ "Епіцентр К" 0506753198 cv.tender@epicentrk.com https://epicentrk.ua
-
Адреса:
02139, Україна, Київська обл., Київ, м. Київ, вул. Братиславська 11
Початкова пропозиція
453 208.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
447 290.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
47
Скарги
0
Контракти
Номер:
25fba47dba364bf6b07810a71c40bfd7
Ідентифікатор договору:
UA-2018-10-11-000588-c-b1
Постачальник:
ТОВ "АЛЕАНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33428046
-
Контактна особа:
Владислав Брайченко +380503314024 vbraychenko@aleana.ua
-
Адреса:
08700, Україна, Київська область, місто Обухів, ВУЛИЦЯ КАШТАНОВА, будинок 25
Номер договору:
1096
Сума договору:
439 950.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.11.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
20.11.2018 00:00
Статус:
Підписаний