-
Відкриті торги
-
КЕП
контейнери пластикові для збору твердих побутових відходів
контейнери пластикові для збору твердих побутових відходів
439 950.00
UAH з ПДВ
Номер:
25fba47dba364bf6b07810a71c40bfd7
Ідентифікатор договору:
UA-2018-10-11-000588-c-b1
Постачальник:
ТОВ "АЛЕАНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33428046
-
Контактна особа:
Владислав Брайченко +380503314024 vbraychenko@aleana.ua
-
Адреса:
08700, Україна, Київська область, місто Обухів, ВУЛИЦЯ КАШТАНОВА, будинок 25
Класифікатор ДК 021:2015:
44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуАналіз за цим CPV
Опис:
контейнери пластикові для збору твердих побутових відходів
Номер договору:
1096
Дата підписання:
20.11.2018 00:00
Період дії договору:
20.11.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
439 950.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 439 950.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
контейнери пластикові для збору твердих побутових відходів
Кількість
700 штуки
Період постачання
16.11.2018 - 10.12.2018