-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Газ нафтовий скраплений, код ДК 021:2015: 09130000-9 "Нафта і дистиляти"
Тендер Prozorro UA-2025-07-29-005371-a
Газ нафтовий скраплений
Завершена
103 320.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 516.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 516.60 UAH
Номер:
c3de2ee213ad41c6b5aa387081092504
Внутрішній номер закупівлі:
25997838
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-29-005371-a
Замовник:
Головне управління Держпродспоживслужби в Харківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40324829
-
Адреса:
61166, Україна, Харківська область, м. Харків, проспект Науки, б. 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Катерина Камінькова +380577251900 gudpss@kh-consumer.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
103 320.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.07.2025 13:34 - 03.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
29.07.2025 13:34 - 06.08.2025 00:00
Аукціон:
06.08.2025 15:08 - 06.08.2025 15:31
Період кваліфікації:
06.08.2025 15:31 - 08.08.2025 14:32
Період завантаження договору:
14.08.2025 00:00 - 24.08.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴103 320.00 Газ нафтовий скраплений