• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Газ нафтовий скраплений, код ДК 021:2015: 09130000-9 "Нафта і дистиляти"

Оголошено тендер

103 320.00 UAH
Номер: 0705b3b1400947c0bf624e6d1bacc813
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-07-29-006002-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління Держпродспоживслужби в Харківській області
Замовник: Головне управління Держпродспоживслужби в Харківській області
Очікувана вартість: 103 320.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Газ нафтовий скраплений, код ДК 021:2015: 09130000-9 "Нафта і дистиляти"
Примітки: Газ нафтовий скраплений
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 29.07.2025 12:40

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:0412010 - Керівництво та управління у сфері безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
Сума103 320.00 UAH