• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги по здійсненню технічного нагляду за виконанням поточного ремонту інших об'єктів благоустрою

Торги не відбулися

17 748.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1.1% або 200.00 UAH
Номер: 873308151cf4457fa3572868ef8a0e64
Внутрішній номер закупівлі: 25990689
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-07-28-009457-a   
Замовник: Департамент житлового господарства Вінницької міської ради
Контактна особа: Гречанюк Сергій Олександрович 380432595251 dzgvmr2020@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 17 748.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 28.07.2025 16:42 - 02.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 28.07.2025 16:42 - 05.08.2025 00:00
Аукціон: з 05.08.2025 12:05

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴17 748.00 Послуги по здійсненню технічного нагляду за виконанням поточного ремонту інших об'єктів благоустрою