-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги по здійсненню технічного нагляду за виконанням поточного ремонту інших об'єктів благоустрою
Оголошено тендер
17 748.00
UAH
Номер:
15955500737d489dbb42e392926824bf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-07-28-011495-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Департамент житлового господарства Вінницької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
34849090
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, Вінниця, вулиця Соборна, будинок 59
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Департамент житлового господарства Вінницької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
34849090
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, Вінниця, вулиця Соборна, будинок 59
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
17 748.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги по здійсненню технічного нагляду за виконанням поточного ремонту інших об'єктів благоустрою
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
28.07.2025 16:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписБюджетні кошти Вінницької міської територіальної громади
Код класифікації видатківTPKVKMB:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяВінницька
Сума17 748.00 UAH