-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2018-10-18-002945-b
Завершена
478 968.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.4% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 0.4% або 2 000.00 UAH
Номер:
f747cad717c64225b5902c8708090084
Внутрішній номер закупівлі:
2598134
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-10-18-002945-b
Замовник:
Нижньодуванська селищна рада Сватівського району Луганської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04335683
-
Адреса:
92612, Україна, Луганська область, смт. Нижня Дуванка, вул. Каштанова, б. 79
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Хідьгора +380991376102 nd.glbuh@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
478 968.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 000.00 UAH
Період уточнення:
18.10.2018 16:48 - 24.10.2018 01:00
Період прийому пропозицій:
18.10.2018 16:48 - 03.11.2018 00:00
Аукціон:
05.11.2018 12:55 - 05.11.2018 13:16
Період кваліфікації:
05.11.2018 13:16 - 07.11.2018 15:29
Період завантаження договору:
05.11.2018 13:16 - 25.11.2018 13:16
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
33600 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
92612, Україна, Луганська область, Сватівський район, смт Нижня Дуванка, вул. Каштанова, 64, Троїцький район, с. Новочервоне, вул. 30 років Перемоги, 28
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ"
Оскарження: 05.11.2018 13:16 - 18.11.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36860996
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ" +380672361466 energogazrezerv@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Черкаська обл., Черкаси, 18000, Україна, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137
Оскарження: 05.11.2018 13:16 - 18.11.2018 00:00
Початкова пропозиція
427 392.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
427 392.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.11.2018 15:29
Документи
15
Скарги
0
ТОВ "ЛУГАНСЬКГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40268230
-
Контактна особа:
Валерія Горова +380505578413 zbut@luggas.com.ua
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА, будинок 87, кімната 307
Початкова пропозиція
478 951.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
478 951.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
35
Скарги
0
Контракти
Номер:
2e8ccb920abc46b293a44af1d7eb67c7
Ідентифікатор договору:
UA-2018-10-18-002945-b-c1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36860996
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ" +380672361466 energogazrezerv@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Черкаська обл., Черкаси, 18000, Україна, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137
Номер договору:
С/401-18
Сума договору:
427 392.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
19.11.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
19.11.2018 09:04
Статус:
Підписаний