-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ
427 392.00
UAH з ПДВ
Номер:
2e8ccb920abc46b293a44af1d7eb67c7
Ідентифікатор договору:
UA-2018-10-18-002945-b-c1
Замовник:
Нижньодуванська селищна рада Сватівського району Луганської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04335683
-
Контактна особа:
Марина Хідьгора +380991376102 nd.glbuh@gmail.com
-
Адреса:
92612, Україна, Луганська область, смт. Нижня Дуванка, вул. Каштанова, б. 79
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36860996
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ" +380672361466 energogazrezerv@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Черкаська обл., Черкаси, 18000, Україна, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
С/401-18
Дата підписання:
19.11.2018 09:04
Період дії договору:
19.11.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
427 392.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 427 392.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
33600 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
92612, Україна, Луганська область, Сватівський район, смт Нижня Дуванка, вул. Каштанова, 64, Троїцький район, с. Новочервоне, вул. 30 років Перемоги, 28
На карті
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
d1fea06f133947a5bcaddc159740c687
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна реквізитів постачальника
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
18.11.2019 12:32
Статус:
Опубліковано