-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Розробка проектно-кошторисної документації реконструкції (устрій нового технологічного сполучення) в адміністративній будівлі Головного управління, що розташована за адресою: Харківська область, Харківській район, м. Харків, вул. Шевченка, буд. 8. (ДК 021:2015 – 71320000-7 Послуги з інженерного проектування)
Тендер Prozorro UA-2025-07-25-008007-a
Завершена
30 430.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 152.15 UAH
мін. крок: 0.5% або 152.15 UAH
Номер:
814a5f0723414ef2b5b4cd389103c449
Внутрішній номер закупівлі:
25978442
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-25-008007-a
Замовник:
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38631015
-
Адреса:
61013, Україна, Харківська область, Харків, вул. Шевченка, 8
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Едуард Неділько +380577393276 eduard@kh.dsns.gov.ua http://kh.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
30 430.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.07.2025 15:14 - 08.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
25.07.2025 15:14 - 11.08.2025 09:00
Аукціон:
з 12.08.2025 12:58
Період кваліфікації:
11.08.2025 09:00 - 12.08.2025 16:46
Період завантаження договору:
18.08.2025 00:00 - 28.08.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴30 430.00 Розробка проектно-кошторисної документації реконструкції (устрій нового технологічного сполучення) в адміністративній будівлі Головного управління, що розташована за адресою: Харківська область, Харківській район, м. Харків, вул. Шевченка, буд. 8. (ДК 021:2015 – 71320000-7 Послуги з інженерного проектування)