-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Розробка проектно-кошторисної документації реконструкції (устрій нового технологічного сполучення) в адміністративній будівлі Головного управління, що розташована за адресою: Харківська область, Харківській район, м. Харків, вул. Шевченка, буд. 8. (ДК 021:2015 – 71320000-7 Послуги з інженерного проектування)
Оголошено тендер
30 430.00
UAH
Номер:
ddd94e1e74564f719ed37d3bc462b82c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-07-25-009482-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38631015
-
Адреса:
61013, Україна, Харківська область, Харків, вул. Шевченка, 8
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38631015
-
Адреса:
61013, Україна, Харківська область, Харків, вул. Шевченка, 8
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
30 430.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Розробка проектно-кошторисної документації реконструкції (устрій нового технологічного сполучення) в адміністративній будівлі Головного управління, що розташована за адресою: Харківська область, Харківській район, м. Харків, вул. Шевченка, буд. 8. (ДК 021:2015 – 71320000-7 Послуги з інженерного проектування)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектування
КЕКВ:
3142 Реконструкція та реставрація інших об’єктів
Дата опублікування:
25.07.2025 15:07
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума30 430.00 UAH