-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Автоматичний аналізатор швидкості осідання еритроцитів
Тендер Prozorro UA-2025-07-25-001510-a
Завершена
101 834.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 509.17 UAH
мін. крок: 0.5% або 509.17 UAH
Номер:
0b1112328b104897bec095fe09f312a0
Внутрішній номер закупівлі:
25972066
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-25-001510-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф Гербачевського" Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01991406
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, Житомир, вул. Червоного Хреста,3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гоцківська Дарина Олександрівна +380962461798 darinahotskivska@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
101 834.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.07.2025 10:00 - 01.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
25.07.2025 10:00 - 04.08.2025 09:00
Аукціон:
з 05.08.2025 15:37
Період кваліфікації:
04.08.2025 09:00 - 08.08.2025 15:21
Період завантаження договору:
14.08.2025 00:00 - 24.08.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴101 834.00 Автоматичний аналізатор швидкості осідання еритроцитів