• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Автоматичний аналізатор швидкості осідання еритроцитів

Оголошено тендер

101 834.00 UAH
Номер: 56ca961cb16e404a9f95ce8489b8c387
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-07-25-001676-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф Гербачевського" Житомирської обласної ради
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф Гербачевського" Житомирської обласної ради
Очікувана вартість: 101 834.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Автоматичний аналізатор швидкості осідання еритроцитів
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 25.07.2025 09:51

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Описабо кошти НСЗУ
Сума101 834.00 UAH