-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Крісло офісне
Тендер Prozorro UA-2025-07-22-010228-a
Торги не відбулися
2 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 12.50 UAH
Номер:
52455a745f394ed0a8a89481cd3291d7
Внутрішній номер закупівлі:
25943950
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-22-010228-a
Замовник:
КРОПИВНИЦЬКА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44005668
-
Адреса:
25030, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Лавандова 27б
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Хохленкова Тетяна Володимирівна 0680948355 kr.vi@customs.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.07.2025 16:14 - 27.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
22.07.2025 16:14 - 30.07.2025 00:00
Аукціон:
з 30.07.2025 11:48
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 500.00 Крісло офісне