-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Крісло офісне
Оголошено тендер
2 500.00
UAH
Номер:
d227cb2f32c242258536550cfa37b5cb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-07-22-007449-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КРОПИВНИЦЬКА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44005668
-
Адреса:
25030, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Лавандова 27б
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
КРОПИВНИЦЬКА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44005668
-
Контактна особа:
Тетяна Хохленкова 0680948355 kr.vi@customs.gov.ua
-
Адреса:
25030, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Лавандова 27б
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
2 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Крісло офісне
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
22.07.2025 13:24
Дата модифікації:
22.07.2025 10:34
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Крісло офісне
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.09.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:3506010 - Керівництво та управління у сфері митної політики
Сума2 500.00 UAH