-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Нафта і дистиляти
Тендер Prozorro UA-2025-07-21-009257-a
Завершена
44 831 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 224 158.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 224 158.00 UAH
Номер:
d3e72790965e45f1aa353892c7fd7ace
Внутрішній номер закупівлі:
25932055
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-21-009257-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УЖГОРОДСЬКИЙ МУНІЦИПАЛЬНИЙ ТРАНСПОРТ" УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41395817
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, ПЛОЩА ПОШТОВА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ярослав Талапа +380958774742 kp.uzmt@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
44 831 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.07.2025 16:24 - 26.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
21.07.2025 16:24 - 29.07.2025 16:00
Аукціон:
з 30.07.2025 15:48
Період кваліфікації:
29.07.2025 16:00 - 04.08.2025 13:12
Період завантаження договору:
10.08.2025 00:00 - 20.08.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴44 831 600.00 Нафта і дистиляти