• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Нафта і дистиляти

Оголошено тендер

44 831 600.00 UAH
Номер: b1ac31d245c34494bcb69a6f53877e92
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-07-21-010497-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УЖГОРОДСЬКИЙ МУНІЦИПАЛЬНИЙ ТРАНСПОРТ" УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УЖГОРОДСЬКИЙ МУНІЦИПАЛЬНИЙ ТРАНСПОРТ" УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 44 831 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Нафта і дистиляти
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Дата опублікування: 21.07.2025 15:41

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписНафта і дистиляти
Сума44 831 600.00 UAH