-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Деревина (Деревина дров`яна непромислового використання IІ групи для опалення (сосна )
Тендер Prozorro UA-2025-07-18-008992-a
Завершена
355 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 775.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 775.00 UAH
Номер:
323045e00f504d4286fed81eb05c9095
Внутрішній номер закупівлі:
25919290
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-18-008992-a
Замовник:
ДПТНЗ "Конотопський професійний аграрний ліцей"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02547333
-
Адреса:
41631, Україна, Сумська область, Заводське, С.Заводське,вул.Заводська,68, Конотопський р-н
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Півень Тетяна Федорівна +380974420517 konotop.kpal@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
355 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.07.2025 15:29 - 23.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
18.07.2025 15:29 - 26.07.2025 00:00
Аукціон:
з 28.07.2025 15:55
Період кваліфікації:
26.07.2025 00:00 - 28.07.2025 15:23
Період завантаження договору:
03.08.2025 00:00 - 13.08.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴355 000.00 Деревина (Деревина дров`яна непромислового використання IІ групи для опалення (сосна )