-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Деревина (Деревина дров`яна непромислового використання IІ групи для опалення (сосна )
Оголошено тендер
355 000.00
UAH
Номер:
3e453d48258f4f9384bb377416975332
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-07-18-010229-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДПТНЗ "Конотопський професійний аграрний ліцей"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02547333
-
Адреса:
41631, Україна, Сумська область, Заводське, С.Заводське,вул.Заводська,68, Конотопський р-н
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДПТНЗ "Конотопський професійний аграрний ліцей"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02547333
-
Адреса:
41631, Україна, Сумська область, Заводське, С.Заводське,вул.Заводська,68, Конотопський р-н
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
355 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Деревина (Деревина дров`яна непромислового використання IІ групи для опалення (сосна )
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
18.07.2025 15:04
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Деревина (Деревина дров`яна непромислового використання IІ групи для опалення (сосна )
Кількість
310 метр кубічний
Період постачання
до 31.10.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1090 - Підготовка кадрів закладами професійної (професійно-технічної) освіти та іншими закладами освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗаводське
Сума355 000.00 UAH